BETHLEN GÁBOR TECHNIKUM

wiki wiki googlephoto youtube fb akadalymentes v2

A szakmai versenyeken kívü diákjaink számtalan más helyi vagy akár országos szintű megmérettetésen vesznek részt és érnek el szép eredményeket. Gratulálunk a szép eredményekhez!

Herrmann Emil díjazottunk

A Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum vezetése 2021. március 4-én hozott határozatában megalapította a Herrmann érmet, a Centrum 8000 fős közössége számára elérhető legmagasabb elismerést. A Herrmann Emil díjat minden évben 3, legalább 10. évfolyamos, kiváló teljesítményt nyújtó hallgatónak ítélik oda. A 2020-2021-es tanévben a díjat, Gábor Balázs iskolánk egyik legkiválóbb diákja kapta.
Balázs tanulmányi eredménye rendszeresen osztályának legjobbjai között van.

195166810 1974760256012081 6978904679791971917 n

Négyfordulós angol levelező verseny

Kettős győzelem!

Iskolánk 11.A osztályos tanulói: Molnár Hejdi és Molnár Veronika Regina mindketten 1. helyezést értek el az országos Hebe+ négyfordulós angol versenyen B2 szinten. Ajándékot és oklevelet kaptak. Sikerükben nagy szerepet játszott felkészítő tanáruk Nagy Kornélia tanárnő is.

Angol projekt verseny

Hello Australia

A 2021 áprilisában megrendezett országos angol projekt versenyen iskolánk 11.A osztályos tanulóinak csapata:

  • Molnár Hejdi
  • Molnár Veronika Regina
  • Tóth Adrienn
  • Brigancz Vivien

B2 (Teens) kategóriában 1. helyezést értek el!.

Ajándékcsomagot és oklevelet kaptak. A versenyzők közösen oldották meg az angol országismereti feladatokból álló feladatsort, képzeletbeli interjút készítettek a Királynővel, valamint egy prezentációt készítettek a tavasszal Angliában történt fontosabb eseményekről. Rendkívül kreatív és tartalmilag nagyszerű munkát adtak be.

A diákok kimagaslóan teljesítettek és sikerükben nagy szerepet játszott felkészítő tanáruk Nagy Kornélia tanárnő áldozatos munkája.

Országos angol karácsonyi projekt

2020 novemberében megrendezett országos angol projektversenyen Christmas is All Around iskolánk 11.A osztályos tanulói - Molnár Hejdi, Molnár Veronika Regina, Tóth Adrienn és Brigancz Vivien Junior 2_ Teens kategóriában 3. helyezést értek el. Felkészítő tanáruk Nagy Kornélia tanárnő volt.

 Országos angol projektverseny

The Royal Family

2020 őszén megrendezett The Royal Family egyfordulós országos angol projektversenyen, iskolánk 11.A osztályos tanulói - Molnár Veronika Regina, Molnár Hejdi, Tóth Adrienn és Brigancz VIvien B2 (Teens) kategóriában 3. helyezést értek el. Gratulálunk a magas színvonalon elkészített munkájukhoz, melyek mind kreativitásban mind tartalmilag nagyszerű értékelést kaptak.

Angol online verseny

Ambrus Viktória és Diriczi Gerda 9.Ny-A osztályos tanulók az országos internetes On-Lion versenyen A1 kategóriában országos 18. és budapesti 7. helyezést érték el. Molnár Hejdi és Molnár Veronika Regina 11.A osztályos tanulók B1 kategóriában országos 4. és budapesti 2. helyezést értek el. Felkészítő tanáruk Nagy Kornélia tanárnő volt. Gratulálunk a szép eredményekhez!

onlion a1 körlevél Ambrus Viktória 1

onlion a1 körlevél Diriczi Gerda 1

onlion helyezettek körlevél Molnár Hejdi 1

onlion helyezettek körlevél Molnár Veronika Regina 1

Atlétikai Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokságot
2020. Szeptember 29.

Lány diszkoszvetés:
1. helyezés

Csapat: Kalmár Viktória 11. A, Lengyel Viktória, Szabó Nelli 9. A, Petrényi Szilvia 9. Ny-C

Felkészítő tanár: Sinkáné Kispál Marianna

oklevel20201106 1

Atlétikai Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokságot
2020. Szeptember 29.

Lány gerelyhajítás:
2. helyezés

Csapat:
Tóth Alexandra, Tóth Barbara,
Szabó Nelli, Lengyel Viktória 9. A,
Szabó Alexandra 12. A

Felkészítő tanár: Sinkáné Kispál Marianna

oklevel20201106 2

Atlétikai Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokságot
2020. Szeptember 29.

Fiú diszkoszvetés:
2. helyezés

Csapat:
Szűcs Martin 12. A, Pétervári Balázs 10. A,
Less Martin 10. B, Kovács Viktor, Ugor Dávid 11. C

Felkészítő tanár: Sinkáné Kispál Marianna

oklevel20201106 3

Atlétikai Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokságot
2020. Szeptember 29.

Fiú súlylökés:
2. helyezés

Csapat:
12. Szűcs Martin, Tóbiás Csaba,
Pétervári Balázs 10. A, Less Martin 10. B, Kovács Viktor 11. C

Felkészítő tanár: Sinkáné Kispál Marianna

oklevel20201106 4